Spółdzielnia Inwestycyjno-Budowlana HEJNAŁ powstała w 2014 roku.

Główny zakres naszych działań skupia się na:
– budowie i sprzedaży domów jednorodzinnych
– remontach i sprzedaży mieszkań oraz adaptacji poddaszy
– administracji nieruchomościami
– świadczeniu usług polegających na kompleksowym sprzątaniu przestrzeni biurowych, hal, mieszkań oddawanych do użytku po budowie jak i remontach.

Od lat inwestycje w nieruchomości należą do najpewniejszych i najbardziej korzystnych ze wszystkich sposobów wymyślonych przez człowieka.

Naszym celem jest wspólne zarabianie na obrocie nieruchomościami, zarówno w aspekcie materialnym jak również niematerialnym. Istota materialna jest zrozumiała sama przez się i dotyczy zarabiania jak największej ilości pieniędzy.

Aspekt niematerialny udało nam się uzyskać poprzez zebranie najlepszych specjalistów na Małopolskim rynku nieruchomości, prawdziwych pasjonatów w zakresie : finansów, architektury, prawa, ubezpieczeń, księgowości jak i obrotu nieruchomościami. Osoby te na stałe od lat ze sobą współpracują i wspierają się w swoich branżach poprzez system wzajemnych poleceń.

Prace nad stworzeniem takiego zespołu trwały kilka lat i po wielu próbach udało się stworzyć i wykreować grupę ludzi, którzy nie tylko są świetnymi fachowcami w swoich dziedzinach ale mają wysokie kwalifikację moralne i intelektualne, jak również osobiście uczestniczą w tym projekcie zarówno finansowo jak i duchowo czyli osobiście na każdym etapie przedsięwzięcia.

Czynnikiem spajającym grupę inwestorów jest wzajemna pomoc i wsparcie w działalności gospodarczej przez każdego członka Spółdzielni, jak również pomoc w rozwiązywaniu codziennych problemów.

Istotnym elementem spajającym grupę jest przyjaźń i wzajemna pomoc i tylko polski kapitał, zgromadzony przez członków Spółdzielni – bez kredytów i zobowiązań wobec międzynarodowej finansjery. Bardzo poważnie traktujemy wszystkie zobowiązania niezależnie od tego czy naszym partnerem jest członek Spółdzielni, partner biznesowy czy klient.

Współpracujemy tylko z rzetelnymi i największymi deweloperami, firmami budowlanymi, notariuszami, kancelariami prawnymi, rzeczoznawcami majątkowymi, geodetami i architektami.

Organami Spółdzielni są:
– walne zgromadzenie członków
– rada nadzorcza
– zarząd